Rock Symphony

Полное описание

Летние гастроли симфонического оркестра Rock Symphony в Германии

Оригинальный украинский проект ROCK SYMPHONY – это невероятный и неожиданный коктейль таких разных музыкальных направлений, объединенный любовью к искусству. С 23 по 29 июня артисты порадуют немецкую публику совершенно новым звучанием легендарных хитов в смелой инструментальной аранжировке! 160 участников, 8 лет успешных выступлений с полным аншлагом, 1 группа большого Симфонического оркестра, многоголосье хора, 1 оперная певица и 5 участников рок-бэнда! Концерт одинаково понравится как истинным ценителям искусства, так и простым слушателям.

Что может быть удивительнее и ярче мировых хитов от Metallica, System Of A Down, Nirvana, Rammstein, Muse, Evanescence, Queen и многих других в инструментальном исполнении? Вас ждет невероятный эмоциональный драйв и калейдоскоп позитивных эмоций от культурного наслаждения. Знакомые композиции обретают новую жизнь с каждой нотой в исполнении этого коллектива. В программе вечера вас ждут эксклюзивные аранжировки, новые позитивные впечатления, яркие спецэффекты и драматичный сюжет мероприятия, ставшего одним из самых блистательных музыкальных событий в Европе!

Бодрящая энергия музыки понравится каждому независимо от пола и возраста. Благодаря таланту и профессионализму музыкантов удивительно красиво звучат не только легендарные композиции, но и произведения классиков, виртуозно меняя оттенки. 

Концерты пройдут при поддержке благотворительного фонда Tabletochki. Уникальное шоу совместно с меценатами поддерживает тех, кому сегодня особенно тяжело. Фонд оказывает помощь пострадавшим от войны в Украине.

Позвольте себе испытать это грандиозное наслаждение и отправиться в путешествие на музыкальных волнах.

 

Українська Rock Symphony

ROCK SYMPHONY – унікальний проект з України, створений у 2014 році. Трупа складається зі 160 артистів та всіх музичних гуртів симфонічного оркестру, рок-гурту з 5 осіб, хору, диригента та оперного співака! Цей музичний симбіоз, що включає оригінальні, ексклюзивні аранжування, надає музиці унікального незвичайного звучання і здатний наповнити кожного слухача, незалежно від віку та статі, позитивною енергією та новими емоціями.

На сцені може знаходитись від 70 до 100 артистів, а на більших майданчиках – 160 артистів. Ви почуєте нові версії світових хітів Metallica, System Of A Down, Nirvana, Rammstein, Muse, Evanescence, Queen тощо, а також твори українських композиторів, наприклад "Щедрик" Миколи Леонтовича.

Глядачі стають частиною колосального дійства, а невимовна атмосфера поєднує всіх у грандіозному задоволенні! 

Емоції постійно змінюються від бурхливого захвату до тихої, ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на попередні, змінюється колорит, і, нарешті, звучить лілійний, динамічний, віртуозний фінал, що веде до високого емоційного та духовного просвітлення! 

Декорації, режисура та спецефекти посилюють яскраві відчуття від драматичної вистави.

ROCK SYMPHONY люблять діти, підлітки, молоді люди, жінки та чоловіки – цим ми хочемо ще раз довести, що справжнє мистецтво – це те, що пробуджує радість, красу, любов у кожному.

“Ми з України і нас не зупинити!

Війна розкидала нас по світу, але ми зібрались, щоб підтримати батьківщину своєю справою і продовжити дарувати творчість та справжні емоції. Наші бійці на українській території захищають увесь західний світ від агресії! І це неосяжна мотивація для всіх нас!”.

В рамках ініціативи #support Ukraine 

Головна мета шоу зараз – підтримати Україну. Ми співпрацюємо з благодійним фондом Tabletochki. Сьогодні фонд допомагає всім, хто постраждав від війни в Україні. Це допомога в евакуації дітей та сімей, оснащення лікарень, фінансова допомога медичному персоналу, оренда амбулаторних квартир, психологічна допомога та багато іншого. 

"Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету - допомогати", - говорять у фонді.


Фонд Tabletochki