Ирина Билык в Германии

Полное описание

Ірина Білик – поп-діва музичної індустрії, визнана мільйонами Ікона української музики. Талановита артистка, композиторка та поетеса, популярна шоувумен та просто жінка. Жінка, що випромінює Любов!

Іноді епатажна, іноді вибухова, іноді сумна – але завжди справжня, чуттєва та ніжна.

 Репертуар Білик - це діамантова колекція саундтреків з життя не одного покоління українських дівчат та жінок. У кожному з щасливих або драматичних моментів кохання музика улюбленої співачки була поруч - чи то надихаючою легкою мелодією, яка кружляє в голові, коли хочеться на весь світ кричати про любов, чи то музичним бальзамом, що загоює душевні рани.

 Все тече і все біжить, але творчість Ірини Білик не має вікових рамок: кожен у цих словах без гриму знаходив, знаходить і буде знаходити для себе щось близьке й зворушливе, що торкається самого серця…

 

Ирина Билык — поп-дива украинской музыкальной индустрии. Талантливая артистка, композитор и поэт, популярная шоувумэн. Иногда эпатажная, иногда взрывная, иногда грустная — но всегда настоящая и нежная. Ее песни всегда становятся хитами. Причина — их искренность. Простые, но в то же время красивые и глубокие истории не могут оставить безразличным и могут стать саундтреком к жизни каждой девушки. Без грима, без лишних украшений, без ненужной лжи — но до мурашек, глубоко до самого сердца. Счастье и грусть, расставания и расстояния, волшебство и обманы, драмы и хэппи-энды — все смешалось в один клубок и заставляет то улыбаться, то плакать. А главное — чувствовать! Каждой клеточкой.